OYUNCULARIMIZ
BAYAN MODEL
ERKEK MODEL
ÇOCUK CAST

Cast Ajans

cast ajans

Cast Ajans

Oyunculuğu bir kariyer ve meslek hedefleyen ve hedefleri doğrultusunda çalışan herkesi değerlendirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarma amacıyla tam donanımlı bir cast ajans olarak, tüm adayların oyunculuk ve cast ajans başvuru formu üzerinden gönderdikleri başvuruları titizlikle inceliyoruz. Başvuran adaylar arasından çeşitli kriterlere göre uygun gördüğümüz adayları öncelikle ofisimizde bir ön görüşmeye davet ediyoruz. Bu görüşmede, adayların oyunculuk hedeflerini gerçekleştirmek adına ne kadar çaba sarfedebileceklerini anlamaya ve izlemeleri gereken yöntemler ile ilgili bilgi vermeye çalışıyoruz.


cast ajans
cast ajans
Ön görüşme sonrası cast ajans kadromuza kabul ettiğimiz adayları öncelikle yaş ve tip kategorilerine uygun reklam cast görüşmelerine yönlendiriyoruz. Burada amacımız ciddi bir eğitim gerektirmeyen reklam görüşmelerinde ve onaylanmaları halinde reklam çekimlerinde tecrübe kazanmalarını sağlamaktır. Ayrıca set çalışmalarının ne kadar detaylı ve zorlu şartlarda gerçekleştirildiğini de kavramaları, ilerleyen süreçte motivasyonları açısından ciddi katkılar sağlar.


oyuncu cast ajans
oyuncu cast ajans
Bu aşamalarla yıllardır sektörün merkezinde bulunan bir ekiple cast ajans olarak, Türkiye'de gelişen Sinema, Tv-Dizileri ve reklam yapımlarına oyuncu yetiştiriyor ve başarılı bir gelişim gösteren tüm adayları menajerlik kadromuza almak için çalışıyoruz. Oyuncu kadromuz arasında yer almak için web sitemizden oyunculuk ve cast ajans başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler: cast ajans, cast ajansları, oyunculuk başvurusu, cast, kast, cast ajansı